O nas

O nas

W Rajskich Wnętrzach skupiamy się głównie na tworzeniu wyjątkowych aranżacji wnętrz proponując naszym Klientom wiele rozwiązań. Znajdziecie u nas tapety drukowane na flizelinie, papierze lateksowym oraz na foliach samoprzylepnych ale także obrazy w różnorodnej tematyce i stylu a także dekoracje metalowe 3D. Nasza drukarnia z powodzeniem działa na rynku już ponad 15 lat.

Park maszyn

Posiadamy własny park maszyn, co umożliwia nam wykonywanie zamówień w krótkim czasie. Doświadczenie, które udało nam się zdobyć na przestrzeni lat skutkuje setkami zadowolonych Klientów z całego kraju. Wszystkie nadruki wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości tuszy oraz materiałów do druku o różnej strukturze i gramaturze.

Zapraszamy

Przekraczając próg Rajskich Wnętrz wkraczacie do świata nieograniczonych możliwości aranżacji wystroju Waszych domów i mieszkań.

Fototapeta do salonu

Zdjęcia

W Rajskich wnętrzach możecie zamówić Państwo fototapety spośród szerokiej bazy zdjęć (m.in. krajobrazy, architekturę, mapy, martwą naturę, zwierzęta, rośliny, wzory 3d, abstrakcje i wiele więcej) a także fototapety i obrazy drukowane z własnego zdjęcia.