Darmowa dostawa

W naszym sklepie dbamy o naszych klientów dlatego wszystkie zamówienia powyżej 100 zł wysyłamy ZA DARMO!

Dostawa zamówionego towaru realizowana jest poprzez pośrednictwo firm kurierskich (In post, Pocztex, DPD).

Czas dostawy towaru wynosi zazwyczaj 24-48 h. Za opóźnienia w dostawie z winy przewoźnika nie ponosimy odpowiedzialności. Klient otrzymuje numer śledzenia przesyłki oraz informację, którym przewoźnikiem została wysłana paczka. Daje to możliwość śledzenia przesyłki a także możliwość ustalenia numeru telefonu do kuriera.

Serdecznie prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki przy odbiorze. W przypadku nieprawidłowości spisanie protokołu w obecności kuriera i jego niezwłoczne przesłanie (do 2 dni roboczych) do naszej firmy jest jedyną podstawą do uznania ewentualnej reklamacji.
W przypadku gdy protokół szkody nie zostanie spisany lub zostanie spisany zbyt późno a podstawą reklamacji będą uszkodzenia mechaniczne – reklamacja może zostać odrzucona.

 

Płatności:

Za Każde zamówienie Klient zobowiązany jest zapłacić 100% wartości zamówienie wraz z ewentualnymi kosztami przesyłki na konto bankowe 09 2490 0005 0000 4000 8988 4541.

Przelew można wykonać w wygodnej formie poprzez PayPal, Przelewy24. Przelew wykonany w tradycyjny sposób może zostać zaksięgowany na koncie Sprzedawcy z opóźnieniem co wydłuży termin realizacji zamówienia. Preferujemy dokonywanie płatności poprzez serwis Pay Pal lub Przelewy 24.