Jak przygotować zdjęcie do druku

Jak przygotować zdjęcie do druku

Chcesz osiągnąć wysoką jakość wydruku? Zapoznaj się z poniższymi informacjami aby odpowiednio przygotować plik do druku. Pamiętaj o tym, że możemy wydrukować każdą fotografię POD WARUNKIEM, że będzie odpowiedniej jakości. Pliki, które przyjmujemy poprzez przesłanie formularza to pliki w formacie .jpg, .png, .tif, .pdf. Jeśli posiadasz inne pliki (lub pliki są dużych rozmiarów > 20MB) zalecamy wysyłkę poprzez wetransfer.com na adres kontakt@rajskiewnetrza.pl z adnotacją zawierającą dane kontaktowe. Służymy pomocą na każdym etapie, w razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Służymy pomocą na każdym etapie zamówienia

Masz pytania? Zadzwoń

+48 515 439 815

Rozdzielczość i wymiary

Najważniejsze parametry, które brane są pod uwagę przy ocenie jakości pliku to rozdzielczość (dpi) oraz wymiary (piksele). Rekomendowana rozdzielczość to 150-200 dpi (min 72 dpi, max 300). Druga wartość to wielkość pliku źródłowego. Im większy plik – tym lepszy efekt końcowy. Warto skorzystać z prostego przelicznika: 1 piksel to 1mm docelowego wymiaru fototapety. A zatem z pliku o wymiarach 2000×4000 pikseli (px) można wydrukować tapetę o w rozmiarze 2x4m, z pliku 3500×4300 px – 3,5×4,3m.

Nie wiesz jak przygotować zdjęcie?

Zrobimy to za Ciebie!

Prześlij do nas zdjęcie, które chcesz wydrukować na fototapecie a nasi specjaliści sprawdzą czy nadaje się ono do wydruku w konkretnych wymiarach. Zdjęcie możesz przesłać za pomocą formularza obok, lub na adres meilowy kontakt@rajskiewnetrza.pl. Pliki powyżej 20MB proszę wysyłać za pośrednictwem wetransfer.com podając dane kontaktowe. Sprawdzenie Twojego pliku jest BEZPŁATNE i nie wiąże się z obowiązkiem zakupu.

Czynne od poniedziałku do piątku od 800 do 1600
Zadzwoń